Вітаємо педагогічних працівників з отриманням сертифікатів!
Знижка для дітей і дорослих на квитки до музею
Музей "Становлення української нації"
Обов'язково створіть "Розклад навчальних періодів"
Вітаємо з Днем знань!
Відбувся Регіональний форум "Інноваційні смарт-рішення для освіти"
Розроблено порядок проведення моніторингу якості освіти
5 червня 2019 року - Регіональний форум «Інноваційні смарт-рішення для освіти»
Всеукраїнські збори керівників органів управління у сфері освіти об'єднаних територіальних громад
Встигни замовити за старою ціною!
Проект порядку підвищення кваліфікації педагогічних працівників
Вітаємо переможців!
Акція для батьків!!!
Сертифікація вчителя: як оцінюватимуть роботу в школі
Вітаємо жінок з весняним святом!
Десята міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти»
АКЦІЯ ДЛЯ БАТЬКІВ
Відбулася міжнародна науково-практична конференція
Запрошуємо взяти участь у роботі конференції!
Вітаємо з Новим Роком та Різдвом Христовим!
Результати розіграшу подарунків до дня Святого Миколая
З Днем святого Миколая!
Увага! Пропонуємо цікавий мультимедійний контент!
Розіграш подарунків для вчителів до Дня святого Миколая!
Програма «Різдвяний табір в Чехії - Німеччини - Австрії»
Результати розіграшу подарунків до Дня працівників освіти!
VTG STUDY Канікули в Празі
VTG STUDY Вступ до творчих ВНЗ
Вітаємо з Днем працівників освіти!
Розіграш подарунків до Дня працівників освіти!
Спільна пропозиція E-Schools та МійКлас
Як Вам новий сайт?
Всього 2 людини

Новини

14 лютого закохані всього світу святкують День святого Валентина. Цього дня розкривають одне одному свої почуття, дарують подарунки, готують сюрпризи. Саме в цей день в школі було проведено святкову конкурсну програму "На крилах кохання". За старим звичаєм обрали пари - дівчата складали папірці зі своїми іменами до капелюха, а хлопці по черзі їх звідти витягали. Отже таким способом були створені пари. Три з них брали участь у конкурсах : Нагожук Дмитро і Федак Анна, Ліннік Владислав і Мусат Таїса, Чернега Артем і Остапчук Лілія. Учасники давали відповіді на запитання про своїх половинок,спробували свої сили в поетичних змаганнях, виготовляли валентинки, танцювали вальс. Найромантичнішою парою було визнано Чернегу Артема (7 кл.) і Остапчук Лілію (9 кл.)

Святкування Дня Святого Миколая в Росошанській філії І-ІІ ступенів

З 10 по 14 грудня 2018 року в Росошанській філії І-ІІ ступенів проходив  Всеукраїнський тиждень права.

Згідно плану заходів на вшанування подій та пам'яті учасників Української революції 1917-1921 років у школі проведено тематичну виховну годину «Листопадовий чин. Проголошення ЗУНР». Учні ознайомились з основними етапами боротьби українців Західної України за національне визволення, яка є невід’ємною складовою Української революції 1917-1921 років, опрацювали документи часів створення ЗУНР, віддали шану пам'яті людям, які стояли біля джерел створення української держави в Західній Україні

30 листопада 2018 о 14:54 | Сторожук Р. А. | немає коментарів

"Час народжувати і час помирати.Час руйнувати і час будувати.Час розкидати каміння і час збирати.Час  мовчати і час говорити".

24 листопада  українці вшановують  жертв Голодомору в Україні 1932-1933 років. Покоління ХХІ століття мають чітко усвідомлювати масштаб втрат, які поніс народ України.І тому сьогодні ми докладаємо зусилля, щоб у майбутньому українського народу це ніколи не повторилось. Ми увіковічнюєм у своїй пам'яті тих, хто став безвинною жертвою голодомору. Дні пам'яті жертв Голодомору в нашій школі пройшли під гаслом "Навчати. Пам'ятати. Досліджувати".

29 листопада 2018 о 16:32 | Сторожук Р. А. | немає коментарів

В рамках проведення заходів з нагоди відзначення на Вінниччині у 2018 році Дня Гідності та Свободи в Росошанській філії І-ІІ ступенів 16.11.2018 року проведено конкурс малюнка на тему «У світі немає кращої країни, ніж моя Україна». Кращою визнана робота учня 9-го класу Івангородського Владислава «Україна , як рідная мати огортає теплом нас своїм, яка виконана в техніці витинанки » .

29 листопада 2018 о 13:31 | Сторожук Р. А. | немає коментарів

ІІ етап тижня безпеки дорожнього руху.

20 листопада 2018 о 16:37 | Сторожук Р. А. | немає коментарів

Українська - це модно!
Переконані учні Росошанської філії І-ІІ ступенів.
Адже брати участь у Всеукраїнському радіодиктанті національної єдності стало традицією.

20 листопада 2018 о 15:02 | Сторожук Р. А. | немає коментарів

В період з 17 вересня по 17 жовтня 2018 року з метою запобігання нещасним випадкам, підвищенню психологічної, теоретичної та практичної готовності, відпрацювання злагоджених та свідомих дій в складних життєвих ситуаціях, які потенційно можуть нести загрозу життю та здоров’ю учнів при виникненні НС техногенного, природного, соціального характеру в школі проведено «Місячник цивільного захисту».

25 жовтня 2018 о 15:03 | Сторожук Р. А. | немає коментарів